KoçSistem Gözcü Parola Modulü

KoçSistem Gözcü Parola Modulü 1.0.2

Siber tehditlere karşı korumanın son kullanıcıları da kapsaması gerektiğine inanan KoçSistem, parola güvenliğini sağlayabilmek için Gözcü Parol..

官方版 无广告

更新日期:2020年8月12日 分类标签: 语言:中文 平台:

28.18KB 0 人已下载 手机查看

KoçSistem Gözcü Parola Modulü


KoçSistem Gözcü Parola Modulü简介

Siber tehditlere karşı korumanın son kullanıcıları da kapsaması gerektiğine inanan KoçSistem, parola güvenliğini sağlayabilmek için Gözcü Parola Modülünü sizlere sunar.

Gözcü Parola Modülü kullandığınız herhangi bir parola internete sızmış ise sizi uyararak, parola güvenliğinizin sağlanmasına yardımcı olmak üzere tasarlandı.

Kullandığınız parolaların güvenliği bizim için önemlidir. Bu nedenle sorgulama işlemi esnasında parolanız bizim sunucularımız da dahil olmak üzere hiçbir site, kişi veya kuruma gönderilmemekte, güvenli bir şekilde bilgisayarınızda kalmaktadır.

Sorgulama işleminin gerçekleşmesi için parola girdiğiniz alan üzerinde farenizi geçirmeniz yeterlidir.

相关软件

iCloud全屏
顾名思义,
TUID Helper
Inspect Time based Unique Identifier (TUID), generated by Clear Capital SaaS application and services. Also generate a sample TUID based on either..
超星学习通辅助插件
你懂的(同时支持智慧树),源代码:https://github.com/lifegpc/fuckchaoxing
PageChopper
is my attempt to recreate an old extension called Aardvark that allowed the user to remove elements from the current web page in order t..
Fill: Edit, Sign, Send, Store and Print PDF’s
Fill: Edit, Sign, Send, Store and Print PDF’s:Fill makes it simple to complete PDF forms. Sign documents, or send a form to someone to sign. Edit, print or download your forms!..
NextPlane nCore Desktop Sharing
Securely collaborate with other users by sharing your desktop within NextPlane nCore Business Collaboration Service. nCore is a cloud-based real-time..

暂无评论

暂无评论...